Miasta Apokalipsy – Pergamon. Przychodnia boga Asklepiosa.

Od publikacji ostatniego artykułu nie było mnie praktycznie w necie. Dzisiaj przygotowując kolejne do publikacji na Podkopie zauważyłam błąd. Wstawiłam zły plan Asklepiejonu w artykule  ” Miasta Apokalipsy – Pergamon. Przychodnia boga Asklepiosa.”

Opis kompleksu mówił co innego, a budynki pokazane na rekonstrukcji, podpisane jako Asklepiejon pokazywały coś całkiem innego. Szkoda, że dopiero dzisiaj to zauważyłam ale lepiej późno niż wcale.

Mój błąd był o tyle poważny, że opublikowana grafika sugerowała wam lokalizację kompleksu boga lekarza na akropolu. W artykule nie podałam, że Asklepiejon leżał po przeciwnej stronie dzisiejszego Bergama, a konkretnie tu

 

 

 

 

No Comments

Komentarze trzymające się tematyki artykułów na Podkopie są publikowane niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne. Te zawierające wulgaryzmy, hejterskie, spamujące linkami niezwiązanymi z komentowaną treścią, nie są publikowane. Obrażanie innych komentujących, osoby wymienione w artykule lub mnie, autora Podkopu, zaowocuje blokadą konta.

Leave a Comment

Translate »