Książki wędrują do…

Dziękuję wszystkim , którzy wzięli udział w konkursie.
Teraz wyniki.

Tadammm!  – to miały być fanfary 😉

 

Pierwsza nagroda książkowa dla najciekawszego komentarza „Mój numer 1″ wędruje do VanQuatro za

 

” Mój numer jeden: „Dwa sobory efeskie i pierwszy wielki podział Kościoła”. Artykuł ten traktuje o faktach z historii chrześcijaństwa, które przeciętnemu zjadaczowi chleba nie są w ogóle znane. Rodzi pytanie – „To przed schizmą wschodnią było coś większego?” I tu nagle pojawiają się nestorianie (a raczej Asyryjski Kościół Wschodu”), który jak się okazuje zajął połowę Azji drogą bardziej ewangelizacyjną aniżeli polityczną”.

 

 

Drugą nagrodę książkową dla najciekawszego uzasadnienia „A co to…?” otrzymuje joAnna za

 

 

” Ostatnio ciekawi mnie temat małżeństw (kiedyś i dziś). Fajnie byłoby więc, gdybyś coś opowiedziała nt tego jak to było kiedyś (np. czasy Abrahama, jeśli tak daleko sięga historia czy inna tradycja) i jak to wszystko w czasie zmieniało (np. od kiedy kobieta jest uznawana za mężatkę, stan narzeczeństwa (narzeczona ponoć była na równi z żoną), czy jakieś dokumenty były wymagane i potrzebne, czy dokument podpisywany przez małżonków trzeba było przetrzymywać gdzieś na dowód, że się owy ślub wzięło faktycznie i takie tam różne inne poboczne z tym związane;) ). Mam nadzieję, że nie było jeszcze takiego tematu :P”

 

 

Trzecia nagroda książkowa, losowana, przypadła mikolajl.
Zwycięzcom gratuluję i proszę o przesłanie mi na maila adresów, na które mam wysłać nagrody.

 

Beata

Jeżeli czytacie Podkop i chcecie być informowani na bieżąco, o nowych wpisach subskrybujcie Podkop , polubcie na facebooku moją stronę, ewentualnie na twitterze , g+.

Na Facebooku trzeba zaznaczyć poza lubię to także obserwuj, bo niestety obecna polityka tego serwisu tylko wtedy gwarantuje, że dotrą do was informacje o nowościach.

1 Comment

Komentarze trzymające się tematyki artykułów na Podkopie są publikowane niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne. Te zawierające wulgaryzmy, hejterskie, spamujące linkami niezwiązanymi z komentowaną treścią, nie są publikowane. Obrażanie innych komentujących, osoby wymienione w artykule lub mnie, autora Podkopu, zaowocuje blokadą konta.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »
Close