Kwadrans

Kwadrans z Podkopem” –  to po części Podkop  audio, ale nie tylko. Będzie o archeologii, Biblii, historii, a zwłaszcza historii chrześcijaństwa i innych religii.

 

Co rozumiem pod pojęciem „religia” ?

Zgodnie ze SJP PWN jest to «zespół wierzeń dotyczących istnienia Boga lub bogów, pochodzenia i celu życia człowieka, powstania świata oraz w związane z nimi obrzędy, zasady moralne i formy organizacyjne».

Będzie sporo o ludziach. Tych dziwnych i ciekawych, których spotykam ale i tych, których znam z opowieści i książek, a żyli dawno temu, za górami i morzami. …choć czasem całkiem blisko, tylko ciut pod obecnym poziomem chodnika, po którym wędruję.

Znajdziecie audycje podzielone na kilka kategorii: historia chrześcijaństwa, archeologia, moje trzy grosze o Biblii, ludzie, religie wszelakie,

Jeżeli lubicie czytać moje teksty, to może Podkop do słuchania, też wam się spodoba i zaciekawi was.

Zapraszam na Kwadrans z Podkopem .

 

2 komentarze

 • Adam_k 25 listopada, 2014 at 18:31

  Apropos komentarzy i możliwości ich dodawania, to nie potrafię wogóle utworzyć konta użytkownika (da się wogóle?), ponieważ formularz twierdzi, że nie uzupełniłem pola „CAPTCHA”, czyli tego pola z obrazkiem do przepisania. Problem w tym, że tego pola nigdzie przy rejestracji nie ma. Przynajmniej na 3 przeglądarkach, na których próbowałem. Pozdrawiam.

  Reply
  • Podkop 26 listopada, 2014 at 14:05

   Na Kwadransie już wszystko działa poprawnie.

   Reply

Komentarze trzymające się tematyki artykułów na Podkopie są publikowane niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne. Te zawierające wulgaryzmy, hejterskie, spamujące linkami niezwiązanymi z komentowaną treścią, nie są publikowane. Obrażanie innych komentujących, osoby wymienione w artykule lub mnie, autora Podkopu, zaowocuje blokadą konta.

Leave a Comment

Translate »