Wspieraj Podkop

Podkop powstał z pasji. Moim celem jest przybliżenie ludzi żyjących przed tysiącleciami, ich codziennego życia, miejsc znanych z Biblii i historii starożytnej. Oswojenie historii, która nie jest nudną litanią dat.

Jego ideą jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych tu tekstów.

Nie planuję żadnych ograniczeń dostępu, opłat, abonamentów czy płatnych subskrypcji blogu.
Utrzymanie serwisu(domena, hosting), dostęp do najnowszych publikacji — by informacje, jakie tu znajdziecie były aktualne, praca nad zamieszczanymi na Podkopie artykułami to mój czas, który poświęcam na ich pisanie oraz szukanie informacji czy ilustrujących artykuły fot, map, ale to także konkretne pieniądze, jakie na to przeznaczam.

 


 

Jeżeli uważasz, że Podkop jest pomocny, wnosi coś dobrego w Twoją wiedzę na temat  archeologii, życia w starożytności, wiarygodności Biblii
możesz mi pomóc w jego utrzymaniu
(opłacenie hostingu, domeny, subskrypcji do publikacji naukowych itd.)
Zrobisz to nawet niewielką wpłatą na moje konto przez PayPal
lub zostając Patronem Podkopu na
Patreonie.

 

Moje podziękowanie za wsparcie to „historia do kawy” – tekst, który przeczytają tylko Patroni i stawiający mi „kawę”. Na Podkopie nie pojawi on się długie miesiące a czasem wogóle.

 


 

 

Możesz tak postawić mi na przykład symboliczną kawę, przy której dobrze mi się pisze 🙂

 

Przez zwykłe polubienie strony na Facebooku, udostępnienie linku do artykułu,  pomagasz mi dotrzeć do większej liczby osób zainteresowanych poruszaną tu tematyką.

Jeżeli usłyszałeś o ciekawym odkryciu, jakiś temat Cię nurtuje i chcesz się czegoś więcej o nim dowiedzieć, napisz do mnie. Być może za Twoją inspiracją powstanie nowy artykuł.

 

Beata

 

Brak komentarzy

Komentarze trzymające się tematyki artykułów na Podkopie są publikowane niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne. Te zawierające wulgaryzmy, hejterskie, spamujące linkami niezwiązanymi z komentowaną treścią, nie są publikowane. Obrażanie innych komentujących, osoby wymienione w artykule lub mnie, autora Podkopu, zaowocuje blokadą konta.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »