Wspieraj Podkop

Podkop powstał z pasji, a jego ideą jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych tu tekstów.

 

Nie planuję żadnych ograniczeń dostępu, opłat, abonamentów czy płatnych subskrypcji blogu.
Utrzymanie serwisu(domena, hosting), dostęp do najnowszych publikacji — by informacje, jakie tu znajdziecie były aktualne, praca nad zamieszczanymi na Podkopie artykułami to mój czas, który poświęcam na ich pisanie oraz szukanie informacji czy ilustrujących artykuły fot, map, ale to także konkretne pieniądze, jakie na to przeznaczam.

Jeżeli uważasz, że Podkop jest pomocny, wnosi coś dobrego w Twoją wiedzę na temat  archeologii, życia w starożytności, wiarygodności Biblii więc chcesz mi pomóc w rozwoju serwisu oraz utrzymaniu (opłacenie hostingu, domeny, subskrypcji do publikacji naukowych itd.) możesz wesprzeć Podkop nawet niewielką wpłatą na konto przez PayPal.

 

Możesz tak postawić mi na przykład kawę, przy której dobrze mi się pisze 🙂

 

 

 

Przez zwykłe polubienie strony na Facebooku czy Twitterze pomagasz mi dotrzeć do większej liczby osób zainteresowanych poruszaną tu tematyką.

 

Jeżeli usłyszałeś o ciekawym odkryciu, jakiś temat Cię nurtuje i chcesz się czegoś więcej o nim dowiedzieć, napisz do mnie. Być może za Twoją inspiracją powstanie nowy artykuł.

 

Beata

 

No Comments

Komentarze trzymające się tematyki artykułów na Podkopie są publikowane niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne. Te zawierające wulgaryzmy, hejterskie, spamujące linkami niezwiązanymi z komentowaną treścią, nie są publikowane. Obrażanie innych komentujących, osoby wymienione w artykule lub mnie, autora Podkopu, zaowocuje blokadą konta.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »