Podkopowe historie

Podkopowe historie narodziły się wraz z 10 sezonem mojego pisania na Podkopie. Wystartowały pięknie, ale prawie na początku pokonały mnie techniczne problemy. Czasem przeprowadzka lub jakakolwiek zmiana lokalizacji, sprzętu, którego używamy, może namieszać w koncie Google. Bywa, że nie da się tego wyprostować i trzeba zaczynać od nowa.

Szkoda, bo straconego czasu nie odzyskam, jednak znowu ruszam do przodu z pisaniem i nagrywaniem.

Na kanale są dwa odcinki.
Pierwszy to moje rozumienie dziejów, co mnie ciekawi, co zastanawia i o czym chce opowiadać na Podkopowych historiach.
Drugi jest o Hunach a właściwie i tym jak wyglądali, bo jedna z cech fizycznych ich wyróżniała — mieli wydłużone czaszki.

W najbliższym, czyli 3 opowiem o miastach, świątyniach i dziwnych kompleksach, jakie powstały w tym samym czasie co sławne Göbekli Tepe. Jest ciekawe i niezwykłe, ale nie było pierwszym odkrytym i nie jedynym miejscem z dziwnymi filarami, konstrukcjami i zdobieniami. Zagadka z nim związana jest o wiele ciekawsza, niż zwykle wspominają o tym media.

Cześć odcinków Podkopowych historii znajdzie swoje miejsce i na Podkopie jak np. ten o Hunach, jednak nie wszystkie.
Na przykład o tym jak klęska Hannibala wpływa na nasze życie dzisiaj, opowiem tylko na kanale Podkopowych historii.
Zapraszam do subskrybowania nowego kanału Podkopowych historii. Mam nadzieje, że więcej takich niespodzianek mnie z nim nie czeka. Ufam też, że moi pierwsi subskrybenci starego kanału dowiedzą się o jego nowym adresie.

W czwartek zapraszam na Podkop i nowy artykuł.
Do usłyszenia i napisania.

Beata

Brak komentarzy

Komentarze trzymające się tematyki artykułów na Podkopie są publikowane niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne. Te zawierające wulgaryzmy, hejterskie, spamujące linkami niezwiązanymi z komentowaną treścią, nie są publikowane. Obrażanie innych komentujących, osoby wymienione w artykule lub mnie, autora Podkopu, zaowocuje blokadą konta.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »